با این ترکیب به جنگ با سرطان بروید

آکایران :سایت فرادید: کارولین اندرسون، دکتر آمریکایی، مدعیه که ترکیبی جادویی رو می ‎شناسد که می تونه از شکلای جور واجور سرطان پیشگیری کنه. دستور جفت و جور این ترکیب بسیار آسونه.
 
مواد لازم این ترکیب رو میشه در هر خونه ای یافت. دکتر اندرسون میگه که پایه تحقیقات ایشون سنتِ غذایی مناطق شرقی هند در دوران باستانه. اون در ادامه میگه که این ترکیب هندی بیشتر از دو هزار سال قدمت داشته و به وسیله گروه های پزشکی غربی هم به تایید رسیده.
 
بنا : آداب غذا خوردن هندیا بیشتر با ادویه تند شناخته شده. این ترکیب هم از این قانون مستثنی نیس. دکتر اندرسون در مورد این ترکیب جادویی میگه: «اگه این ترکیب روزانه مصرف شه، اون شخص به طور قطع به سرطان گرفتار نمیشه.»
 

: با این ترکیب به جنگ با سرطان برید

زردچوبه خواص زیادی داره
این ترکیب از زردچوبه، روغن زیتون و پودر فلفل مشکی تشکیل شده. راز این ترکیب اما در زردچوبه اون هستش. زردچوبه ادویه ای زردرنگه که خواص زیادی داره. از جمله خواص زردچوبه میشه به خاصیت ضد التهابیِ قوی اون اشاره کرد. زردچوبه موثرترین ماده غذایی واسه کاهش التهاب در بدن حساب می ‎شه و نباید خیلی راحت از کنار اون گذشت.  
 
مولکولای زردچوبه که خاصیت ضد سرطانی هم دارن «کورکومین» نامیده می شه. از نظر علمی هم ثابت شده که زردچوبه در درمان شکلای جور واجور سرطانای روده، پروستات، سینه و هم اینکه تومور مغزی کارایی داره.
 
در پژوهشای انجام شده روی موشای آزمایشگاهی مشخص شد که زردچوبه نقشی موثر در درمان سرطان داره. در یکی از این پژوهشای انجام شده، چندین موش در برابر مواد شیمیایی سرطان زا قرار داده شدن. در آخر هم مشخص شد تا وقتی که موشا از زردچوبه استفاده کنن، جلوی پیشرفت هرگونه سرطانی گرفته می شد.

با این وجود، زردچوبه به تنهایی در دستگاه گوارش موثر ظاهر نمی شه و مصرف اون در کنار فلفل یا زنجبیل پیشنهاد می شه. طبق پژوهشای انجام شده، فلفل اندازه تاثیرگذاریِ زردچوبه رو تا 200 درصد زیاد می کنه. حال زمان اون رسیده تا ترکیب موثر دکتر اندرسون رو به شما معرفی کنیم. دستور این ترکیب همونطور که قبلا گفتیم از سه ماده غذایی موثر تشکیل شده.
 
روش درست کردن و مصرف
به اندازه یه چهارم قاشق چایخوری زردچوبه رو به نصف قاشق چایخوری روغن زیتون ترکیب کرده و مقدار کمی هم فلفل مشکی به اون اضافه کنین.

 

این سه ماده غذایی رو می تونین تو یه فنجون با هم ترکیب کرده و بعد اونو استفاده کنین. اینم بگیم که بنا به تشخیص خودتون می تونین اونو به تنهایی و یا همراه با سالاد یا سوپ بخورین. به این نکته توجه کنین که اگه تصمیم گرفتید اون ترکیب رو با غذای اصلی خود بخورین، بهتره که در مراحل آخر به غذا اضافه شه.
 
قبل و بعد از سرطان
اندرسون در آخر صحبت هاش اضافه می کنه که این ترکیب علاوه بر اینکه می تونه از پیشرفت سرطان پیشگیری کنه، می تونه سلولای سرطانی رو هم نابود کنه. اونم اینکه میگه که میشه چندین نوبت در روز از این ترکیب استفاده کرد. اون حتی پیشنهاد می کنه که تا می تونین از این ترکیب استفاده کنین، چون درمانی به طور کامل طبیعی علیه تومورهای بدخیم سرطانیه که هیچ مشکلات جانبی هم نداره.

منبع :

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *