با این خوراکی | در کمتر از یک دقیقه از مرگ فرار کنید

ماده ای رو سراغ دارین که در کمتر از یه دقیقه شما رو از مرگ برهاند؟هرچند فلفل قرمز واسه همه محبوب نیس اما بنا به تحقیق محققان می تونه ناجی آدم از مرگ باشه.

سلامت آکا ایران


دکتر کریستوفر، دکتر گیاهی آمریکایی، ادعا می کنه که درزمان 35 سال اشتغال به حرفه پزشکی، حتی یه مریض اون از سکته قلبی نمرده س. اون از یه دستور غذایی، که مخصوص به خودشه، واسه این کار استفاده می کنه. دستور غذای اون فلفل قرمز داره، که یه جور از چیلیه و می گن خاصیت زیادی در جلوگیری از حمله قلبی داره.


واسه جلوگیری از حمله قلبی باید همیشه فلفل قرمز در دسترس باشه. اگه در خونه شما مریض گرفتار به مریضی قلبی و یا با سابقه سکته هست همیشه یه فنجون چای فلفل قرمز رو آماده داشته باشین. آماده کردن این چای آسونه، و فقط کافیه که یه قاشق فلفل به یه لیوان آب اضافه کنین. این مخلوط رو به مریضی که دچار حمله قلبی شده بدین تا اون سریع و تو یه دقیقه آروم بگیره. فقط مراقب باشین که فرد مریض موقع مصرف چای حواس جمع باشه.

واسه مریضی که دچار حمله قلبی شده فقط 5 تا 10 قطره از این چای کافیه. اگه شرایط مریض بهتر شد، شما می تونین 5 تا 10 قطره دیگه بعد 5 دقیقه به اون بدین.

به گفته اون اگه مریض شما از هوش رفته، بازم می تونین از عصاره فلفل قرمز استفاده کرده، و فقط باید در اندازه اون دقت کنین. واسه این کار مقداری از عصاره رو زیر زبون فرد مریض بذارین. واسه تسریع در عمل بهبود مریض می تونین تنفس مصنوعی رو هم انجام بدین.

فلفل قرمز یه محرک قویه، و با این حال روی هوشیاری فرد تاثیر نمی ذاره. ضربان قلب و اندازه خون رسانی به اندامها رو زیاد می کنه. این فلفل واسه جلوگیری از خونریزی هم خیلی خوبه.

این نوع از فلفل بسیار پر مصرف و به آسونی قابل جفت و جور س. به خاطر همین بسیار از متحصصان و خانوارها ازش استفاده می کنن.

البته یاد داشته باشین که از این روش فقط به عنوان کمکهای اولیه استفاده کنین، و در همین حال مریض رو هرچه زودتر به دکتر و بیمارستان برسونین.

منبع :

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *