با این خوراکی ها به زندگی جنسی تان جان ببخشید | تغذیه سالم


 

 

 

برترینا: می گن که پس از گذشت چند سال از زندگی مشترک رابطه جنسی زن و شوهرا رو به سردی میذاره و حتی بعضی وقتا با گذشت زمان به طور کامل قطع می شه و هیچ مقاربت جنسی بین زن و شوهر صورت نمی گیره. در حالی که یکی ازمهم ترین ارکان در حفظ زندگی زناشویی یه زوج رابطه جنسیه. این سردی در رابطه از مسائل روانی و عاطفی موجود در زندگی مشترک که بگذریم، تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله فشار کار و زندگی و هوای آلوده و تغذیه ناجور به وجود میاد. واسه این که رابطه جنسی و در نتیجه زندگی زناشویی خود رو تقویت کنین به شما پیشنهاد می شه این خوراکیا رو در برنامه غذایی خود بذارین.

1. آرتیشو به دلیل اندازه بالای اسید فولیک موجود در اون، واسه افزایش میل جنسی هم خانوما و هم آقایون مناسبه.

2. موز از اون دسته مواد غذاییه که از قدیم به عنوان تحریک کننده میل جنسی شناخته می شه. موز تولید کننده طبیعی انرژی و شامل بروملینه که باعث تولید تستسرون می شه.

3. قهوه واسه خواص تحریک کننده اون بسیار شناخته شده. تحقیقات انجام شده روی موشای آزمایشگاهی هم تایی کرده که این نوشیدنی مخصوصا در خانوما میل جنسی رو زیاد می کنه.

4. به نظر می رسه شکلات تلخ دوای هر دردیه و طول عمر رو هم زیاد می کنه. این خوراکی محبوب همچین به دلیل فنیل اتیل آمین موجود در اون سطح انرژی و حالت روحی رو بهتر کرده و باعث می شه خانوما تمایل بیشتری نسبت به رابطه جنسی پیدا کنن.

5. نگران بوی بد دهنتون نباشین و تا می تونین سیر بخورین. از امتیازات بیشمار سیر که بگذریم این رو هم باید درباره اون بدونین که با افزایش جریان خون و آزاد کردن نیتریک اکسید باعث افزایش میل جنسی می شه.

6. عسل طبیعی شامل ویتامینای ب و ای و روش. همه این عناصر به تقویت قوای جنسی کمک می کنن.

7. احساس تندی و گرمایی که از خوردن خردل به وجود میاد و اشک رو در چشمون شما جمع می کنه همون چیزیه که باعث زیاد شدن میل جنسی می شه. در قرون وسطا معروفیت این خاصیت خردل به حدی بود که خوردن اونو در صومعه ها ممنوع کرده بودن.

8. دانه کاج یکی از منابع غنی روش و همین خاصیت باعث می شه که تبدیل به یکی از مواد افزایش دهنده میل جنسی شه.

9. توت فرنگی که شامل مقادیر خیلی از ویتامین ث است با افزایش جریان خون هر نوع احساس خوبی رو در شما زنده می سازه. کافیه این میوه خوشمزه رو همراه با شکلات بخورین تا تاثیر اون چند برابر شه.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *