با این خوراکی ها قوای جنسی خود را تقویت کنید

: با این خوراکیا قوای جنسی خود رو تقویت کنین

: با این خوراکیا قوای جنسی خود رو تقویت کنین

با خوردن بعضی از مواد غذایی و دیگه خوراکیا می تونین میل جنسی خود رو زیاد کنین. این مواد غذایی بالاترین درجه لذت جنسی رو در زن و شوهر به وجود می آورد و باعث می شه به صورت طبیعی زندگی جنسی تون رو گرم کنین. در ادامه مواد غذایی که باعث افزایش میل جنسی می شه رو میگیم ..

زنجبیل میل جنسی رو  زیاد می کنه
زنجبیل طبیعت گرم داره و باعث افزایش میل و قوای جنسی می شه . در طب سنتی چینی به زنجبیل “یانگ ” می گن که به معنی مردی و چیزیه که نیروی جسمی و جنسی مردونه داره . اگه زنجبیل رو در دسته خوراکیای روزانه تون بذارین ، میل جنسی تون رو تقویت می کنین.

بادام باعث افزایش قوای جنسی زنان می شه
همیشه بادام رو به عنوان مغزی می شناسیم که نیروی جنسی رو زیاد می کنه . محققان ایتالیایی تحقیقی روی زنائی که قوای جنسی کمی دارن انجام دادن و در نتیجه مشخص شد زنائی که بادام ، آجیل  و مغزها ، روغن زیتون و دانه های کامل رو تا دو سال خورده ان ، قوای جنسی شون بهبود پیدا کرده.

کنگر فرنگی محرک جنسی است
با کنگر فرنگی می تونین نیروی جنسی تون رو تقویت کنین . کنگر فرنگی به عنوان محرک جنسی و تقویت کننده قوای جنسی شناخته می شه.

هل انرژی جنسی رو بالا می بره
هل یه دانه خوشبو و معطره که نیروی جنسی رو تقویت می کنه . ادویه هایی چون زیره ، زردچوبه ، گشنیز و کاری جریان خون رو تحریک می کنن و به خاطر همین باعث افزایش نیروی جنسی می شن.

گیاه مریم گلی نیروی جنسی زنان رو تقویت می کنه
گیاه مریم گلی هورمونایی داره که باعث تقویت قوای جنسی زنان می شه . این هورمونا مثل هورمونای استروژن هستن و واسه زنائی که سرد مزاج هستن و علاقه ای به رابطه جنسی ندارن پیشنهاد می شه.

منبع :

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *